Dr. İsmail PAKSOY

04/04/1964 tarihinde Tavas/DENİZLİ de doğdu. 2 yaşında iken ailesinin Denizli'ye taşınması sonucu Denizlide büyüdü. İlkokulu Hürriyet ilkokulunda, ortaokulu Merkez ortaokulunda, liseyi Denizli Lisesi de okudu.

Lise öğrenimim sırasında geçirdiğim trafik kazası nedeniyle öğrenimime 2 yıl ara verdi. Liseyi bitirdiğim yıl (1984) Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesine kazandı. 1991 yılında Fakülteden mezun oldu. Aynı yıl Denizli Devlet Hastanesi Acil servise tabip olarak atandı. Yaklaşık 22 yıl hizmet ettikten sonra ilk atandığım yerden 2013 ağustos ayında emekli oldu.

Bu 22 yılda;
- Acil servis hekimliği,
- 14 yıl hastane bilgi işlem sorumluluğunu yaptı. Hastanenin tam otomasyona (Hastane Bilgi Sistemi Yönetimi) ve PACS sisteminin (radyolojik görüntülerin digitalle görüntülenmesi) kurulmasında büyük emek ve zaman harcadı. Ekibiyle birlikte büyütüp geliştirdiği sistem halen çalışmaktadır.
- 4 hekim arkadaşımla Özel Çamlık Kliniği kurdu ve 7 yıl işletti.
- Denizli Basma sanayisinin kuruluşu olan Günak konfeksiyonun 10 yıl boyunca işyeri hekimliği yaptı.

Emekli olduktan sonra 1.5 yıl kadar Özel Cerrahi hastanesinde yönetici olarak çalıştı.
Şu an muayenehanesinde çalışmakta ve işyeri hekimliği yapmakta.

Öğrencilik yıllarında tanıştığı hipnozla, hekim olduktan sonrada hastalarına şifa vermeye devam etti. 1991 yılından beri hipnozla uğraşıyor.

2006 yılda ozon tedavisi ile tanıştı. 2013 yılında ozon tedavisi konusunda eğitim aldı. 2016 Ekim'de Sağlık Bakanlığınca da kabul edilen Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nden Ozon Tedavisi sertifikasyon kursunu tamamlayarak belgesini aldı.

Bir doktor arkadaşımın maddi ve manevi desteği ile muayenehane açtı. Halen hastalarına şifa dağıtmaya devam ediyor. Evli ve bir çocuk babasıdır.