Zayıflama ve Ozon

OZON İLE ZAYIFLAMA

İnsanlar sağlıklarını koruyabilmek ve daha güzel görünmek için kilolarından kurtulmak istemektedirler. Herkes fazla kiloların bir çok hastalıkların sebebi olduğunu artık biliyor ve bir çok yöntemden birini deniyorlar. Genellikte hızlı kilo verdiren yöntemleri deniyoruz. Sonuca bakıldığında bu yöntemler hep hüsranla sonuçlanmaktadır.

Zayıflama için şu temel kurallar hiç unutulmamalıdır. Beslenme alışkanlığımızı değiştirmek, spor yapmak ve kendimize uygun diyeti yapmaktır. Açlık krizlerimizi önleyemez, alınan kalori miktarını düşüremez yada harcanan kalori miktarını artıramazsak hiçbir zaman istenilen kilolara düşemeyiz.

Sadece ozon tedavisi alarak kilo vermezsiniz. Sağlık kilo vermek için diyet ve sporda şarttır.

Ozonun tedavisinin size sağlayacağı yararlarda vardır. Başta cilt olmak üzere, beyin ve kasların kan dolaşımını artırarak vücudun daha iyi oksijenlenmesine, enerjiye daha kolay ulaşmasına yardımcı olur. Ozon tedavisi gördüğünüzde kendinizi daha zinde ve dinamik hissedeceksiniz. Stresiniz azalacaktır, kendinizi daha enerjik hissedeceksiniz buda sizin rahat spor yapmanıza yardımcı olacaktır. Kan şekeriniz düzenleyeceği için açlık krizlerinizi önlenmiş olacaktır. Vücutta yağların yakılması sonuçunda sellülitlerin ortadan kalkması da sağlanmış olacaktır.